Sevdiklerinize Özel Tasarımlar

Müşteri Hizmetleri
Yardım
Faydalı Bilgiler

Gizlilik & Güvenlik


Bu beyan palmiyecicek.com.tr 'in gizlilik politikasını içerir. www.palmiyecicek.com.tr web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

 

palmiyecicek.com.tr bülten üyeliği aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi palmiyecicek.com.tr ekibi olarak birinci önceliğimizdir.

Sitemizdeki Haber Bülten üyeliği e-posta bilgilerinizi vermenizi talep etmektedir,Satın alma formlarımız ayrıca mali bilgilerin Gsm No (kredi kartı numaraları) verilmesini de gerektirmektedir. Yukarıda bahsedilen Kişisel Bilgilerinizi, siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişleriniz, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek lojistik bilgileri tarafınızla paylaşmak amacı ile istenmektedir.

palmiyecicek.com.tr Haber Bülteni üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece günlük,haftalık ve aylık bilgilendirme amaçlı e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer  ürünler,   reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir.

Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma işlemi yaptığınızda size ait mali bilgilerin,Gerektiğinde İbrazı için 3. şahıslara (bankalar, resmi makamlar vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi 128 bit şifrelenmiştir.Alışveriş sayfasında arama başlığı http:// den https:// ye geçerek, web sitemiz üzerindeki dolaşımlar sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru görüş ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

 

                                                                    palmiyecicek.com.tr


Haber Listemize Kaydolun

lütfen bekleyiniz..
Yükleniyor...